Aandeelhoudersstructuur

De aandeelhoudersstructuur van Telenet Group Holding NV was op 9 november 2018 als volgt:

AandeelhoudersAantal aandelen%
Liberty Global Group (*)66,342,03756.36%
BlackRock, Inc.3,732,3073.17%
Lucerne Capital Management, L.P.3,540,4523.01%
Own Shares6,324,1665.37%
Employees755,6260.64%
Public (**)37,021,73531.45%
TOTAL117,716,323100.00%

(*) Inbegrepen 94.827 Liquidatie Dispreferentie Aandelen
(**) Hierin zijn 16 Liquidatie Dispreferentie Aandelen inbegrepen aangehouden door Interkabel Vlaanderen CVBA en 30 gouden Aandelen gehouden door de financieringsintercommunales..

 

De bovenstaande aandeelhoudersstructuur houdt rekening met het aandelenregister van Telenet Group Holding NV, alle transparantiemeldingen ontvangen door de Vennootschap, en de laatste kennisgevingen van elke relevante aandeelhouder zoals gemeld aan de Autoriteit voor Financiële Diensten en Markten (FSMA) krachtens artikel 12 van het koninklijk besluit van 27 april 2007 op de openbare overnamebiedingen in het licht van het LGI Bod. Deze laatste kennisgevingen kunnen worden geconsulteerd op de website van de FSMA (www.fsma.be).